DOLAR 31,1049 % 0.2
EURO 33,7099 % 0.21
STERLIN 39,4306 % 0.11
FRANG 35,3004 % 0.18
ALTIN 2.033,59 % 0,05
BITCOIN 1.628.569 0.089
Turkiye - Süper Lig
20:00
Galatasaray Galatasaray
20:00
Bitexen Antalyaspor Bitexen Antalyaspor
Turkiye - 1. Lig
20:00
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
20:00
Tuzlaspor Tuzlaspor
İngiltere - Premier Lig
23:00
West Ham United FC West Ham United FC
23:00
Brentford Brentford
İspanya - LaLiga
23:00
Girona Girona
23:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
İtalya - Serie A
20:30
AS Roma AS Roma
20:30
Torino FC Torino FC
22:45
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
22:45
Lazio Rome Lazio Rome
Portekiz - Liga Portugal
23:15
Boavista Porto Boavista Porto
23:15
SC Braga SC Braga
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
17:00
AL Ettifaq FC AL Ettifaq FC
17:00
Al-Hilal Saudi FC Al-Hilal Saudi FC
20:00
Al-Ittihad Jeddah Al-Ittihad Jeddah
20:00
Al-Wehda FC Al-Wehda FC
İngiltere - Federasyon Kupası
22:45
Coventry City Coventry City
22:45
Maidstone United FC Maidstone United FC
Turnuvalar (Ülkeler) - Gold Cup, Women
01:00
Paraguay Paraguay
0 : 4
Kanada Kanada
04:00
El Salvador El Salvador
04:00
Kosta Rika Kosta Rika
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
21:00
Bolivya Bolivya
21:00
Peru Peru
İspanya - LaLiga 2
22:30
CD Mirandes CD Mirandes
22:30
Huesca Huesca
Fransa - Ligue 2
22:45
Caen Caen
22:45
Angers Angers
Fransa - Ulusal
20:30
Dijon FCO Dijon FCO
20:30
Nancy Nancy
İtalya - Bahar Şampiyonası
16:00
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
16:00
Bologna FC Bologna FC
18:00
Torino FC Torino FC
18:00
Atalanta BC Atalanta BC
İtalya - Serie C, Grup A
22:45
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
22:45
Atalanta BC U23 Atalanta BC U23
İtalya - Serie C, Grup C
22:45
Foggia Foggia
22:45
Crotone Crotone
22:45
Virtus Francavilla Calcio Virtus Francavilla Calcio
22:45
Monopoli Monopoli
22:45
Benevento Calcio Benevento Calcio
22:45
ASD Sorrento 1945 ASD Sorrento 1945
22:45
Juve Stabia Juve Stabia
22:45
Turris Calcio Turris Calcio
Hollanda - Eerste Divisie
22:00
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
22:00
Stormvogels Telstar Stormvogels Telstar
22:00
Jong AZ Alkmaar Jong AZ Alkmaar
22:00
NAC Breda NAC Breda
22:00
Jong PSV Eindhoven Jong PSV Eindhoven
22:00
Dordrecht Dordrecht
22:00
Jong FC Utrecht Jong FC Utrecht
22:00
TOP Oss TOP Oss
Portekiz - İkinci Lig
21:00
FC Pacos Ferreira FC Pacos Ferreira
21:00
CD Feirense CD Feirense
Portekiz - U23 Şampiyonası
16:00
Leixoes SC Leixoes SC
16:00
Academico Viseu U23 Academico Viseu U23
Suudi Arabistan - 1.Lig
16:00
AL Khlood AL Khlood
16:00
AL Arabi (SA) AL Arabi (SA)
18:15
AL Safa (Sa AL Safa (Sa
18:15
AL Ain (SA) AL Ain (SA)
19:00
Jeddah Club Jeddah Club
19:00
AL Jabalain FC AL Jabalain FC
ABD - ABD MLS
01:00
Nashville SC Nashville SC
0 : 0
New York Red Bulls New York Red Bulls
05:00
Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
05:00
Inter Miami CF Inter Miami CF
Arjantin - Copa de la Liga
01:30
Gimnasia Y Esgrima La Plata Gimnasia Y Esgrima La Plata
0 : 0
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
01:45
Newells Old Boys Newells Old Boys
0 : 0
Club Atletico Rosario Central Club Atletico Rosario Central
04:00
Atletico Lanus Atletico Lanus
04:00
CA Banfield CA Banfield
04:00
Instituto AC Cordoba Instituto AC Cordoba
04:00
CD Godoy Cruz CD Godoy Cruz
Arjantin - Primera B
23:00
Villa Dalmine Villa Dalmine
23:00
CA Fenix CA Fenix
23:00
CSCD Laferrere CSCD Laferrere
23:00
CSD Liniers CSD Liniers
Arjantin - Primera C
23:00
Deportivo Paraguayo Deportivo Paraguayo
23:00
CA General Lamadrid CA General Lamadrid
23:00
CA Victoriano Arenas CA Victoriano Arenas
23:00
CA Claypole CA Claypole
23:00
CDM Leandro N. Alem CDM Leandro N. Alem
23:00
Central Ballester Central Ballester
Arjantin - Primera Nacional
00:00
Racing De Cordoba Racing De Cordoba
1 : 1
CSD Tristan Suarez CSD Tristan Suarez
01:30
CA Chaco For Ever CA Chaco For Ever
0 : 1
Deportivo Moron Deportivo Moron
02:00
CA Alvarado CA Alvarado
1 : 0
CA All Boys CA All Boys
02:00
Atletico Rafaela Atletico Rafaela
2 : 0
Gimnasia y Esgrima Mendoza Gimnasia y Esgrima Mendoza
02:00
Colon de Santa Fe Colon de Santa Fe
3 : 0
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
03:45
Quilmes Atletico Club Quilmes Atletico Club
03:45
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
23:00
CA San Miguel CA San Miguel
23:00
San Martin de Tucuman San Martin de Tucuman
Arnavutluk - Kategoria e Pare
15:30
KF Bylis Ballsh KF Bylis Ballsh
15:30
Af Elbasani Af Elbasani
Arnavutluk - Kategoria Superiore
19:00
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
19:00
Vllaznia Shkoder Vllaznia Shkoder
19:00
Tiran Tiran
19:00
KF Laci KF Laci
Avustralya - NPL, Victoria
12:30
Melbourne Victory Melbourne Victory
12:30
Bentleigh Greens Bentleigh Greens
12:30
Fc Bulleen Lions Fc Bulleen Lions
12:30
Eastern Lions SC Eastern Lions SC
Avustralya - NPL,Victoria
11:30
South Melbourne South Melbourne
11:30
Hume City Hume City
Bahreyn - Bahreyn Kral Kupası
18:30
AL-MUHARRAQ SC AL-MUHARRAQ SC
18:30
AL Khalidiyah AL Khalidiyah
Bolivya - Profesyonel Lig
00:30
Club Bolivar Club Bolivar
:
The Strongest The Strongest
02:30
Blooming Blooming
02:30
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
Brezilya - Amazonense
01:00
Amazonas FC A&M Amazonas FC A&M
2 : 0
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
00:30
EC Vitoria BA EC Vitoria BA
:
Alagoinhas AC BA Alagoinhas AC BA
Brezilya - Campeonato Acreano
01:00
Atletico Acreano AC Atletico Acreano AC
01:00
Rio Branco FC AC Rio Branco FC AC
Brezilya - Carioca
00:15
Bangu RJ Bangu RJ
2 : 1
Madureira EC RJ Madureira EC RJ
02:30
Boavista SC RJ Boavista SC RJ
0 : 1
Sampaio Correa FE RJ Sampaio Correa FE RJ
Brezilya - Catarinense
00:00
Hercilio Luz SC Hercilio Luz SC
3 : 0
Concordia AC SC Concordia AC SC
00:00
Internacional De Lages SC Internacional De Lages SC
:
Barra FC Barra FC
Brezilya - Gaucho
00:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
3 : 2
Gremio FB Porto Alegrense RS Gremio FB Porto Alegrense RS
Brezilya - Paulista Serie A1
00:00
Botafogo FC SP Botafogo FC SP
2 : 1
Associacao Portuguesa de Desportos SP Associacao Portuguesa de Desportos SP
00:00
Guarani FC SP Guarani FC SP
1 : 1
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
02:00
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
0 : 1
AA Ponte Preta SP AA Ponte Preta SP
Bulgaristan - B PFG
15:00
FK CSKA 1948 II FK CSKA 1948 II
15:00
PFC Dobrudzha Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich
Bulgaristan - Parva Liga
18:30
PFK Beroe Stara Zagora PFK Beroe Stara Zagora
18:30
PFC Ludogorets 1945 Razgrad PFC Ludogorets 1945 Razgrad
Cezayir - Cezayir Kupası
17:00
Ben Aknoun Ben Aknoun
17:00
ASM Oran ASM Oran
Danimarka - Süperlig
21:00
FC Copenhagen FC Copenhagen
21:00
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
El Salvador - Premier Lig, Kapanış
00:15
CD Luis Angel Firpo Usulutan CD Luis Angel Firpo Usulutan
00:15
CD Municipal Limen CD Municipal Limen
00:15
CD Dragon CD Dragon
:
Alianza FC San Salvador Alianza FC San Salvador
00:30
CD Platense Municipal Zacatecoluca CD Platense Municipal Zacatecoluca
00:30
Once Deportivo de Ahuachapan Once Deportivo de Ahuachapan
El Salvador - Segunda Division
00:00
CD San Pablo Municipal CD San Pablo Municipal
00:00
FC Los Laureles FC Los Laureles
00:00
CD Inca CD Inca
00:00
CD Fuerte Aguilares CD Fuerte Aguilares
00:00
CD Racing Junior de Armenia CD Racing Junior de Armenia
00:00
Csd Vendaval Csd Vendaval
00:00
CD Cruzeiro CD Cruzeiro
00:00
C.D. Cacahuatique C.D. Cacahuatique
Endonezya - Liga 1
11:00
Arema FC Arema FC
11:00
Persija Jakarta Persija Jakarta
15:00
Borneo Samarinda Borneo Samarinda
15:00
Bhayangkara FC Bhayangkara FC
15:00
Madura United Madura United
15:00
Persikabo 1973 Persikabo 1973
Ermenistan - Premier Lig
17:00
FC Noah Yerevan FC Noah Yerevan
17:00
FC Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri
Gana - Premier Lig
18:00
Aduana Stars Aduana Stars
18:00
Samartex Samartex
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:00
Deportivo Coatepeque Deportivo Coatepeque
1 : 1
H. Xinabajul H. Xinabajul
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
SC East Bengal SC East Bengal
17:00
Chennaiyin FC Chennaiyin FC
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
00:00
Olancho FC Olancho FC
1 : 0
CD Genesis CD Genesis
02:00
CD Vida La Ceiba CD Vida La Ceiba
02:00
CD Real Sociedad Tocoa CD Real Sociedad Tocoa
İngiltere - Premier Lig 2
22:00
Newcastle United FC Newcastle United FC
22:00
Leeds United Leeds United
22:00
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
22:00
Arsenal FC Arsenal FC
İngiltere - Premier Lig Kupası
22:00
Chelsea FC Chelsea FC
22:00
Norwich City FC Norwich City FC
İngiltere - Professional Development Ligi
15:00
Colchester United Colchester United
15:00
Cardiff City Cardiff City
16:00
Coventry City Coventry City
16:00
Birmingham City Birmingham City
16:00
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
16:00
Wigan Athletic Wigan Athletic
16:30
Charlton Athletic Charlton Athletic
16:30
Watford FC Watford FC
22:00
Swansea City Swansea City
22:00
Bristol City Bristol City
İsrail - Alef Ligi
14:00
Hapoel Bnei Zalafa Hapoel Bnei Zalafa
14:00
Hapoel Bueine Hapoel Bueine
14:30
Ironi Modiin Ironi Modiin
14:30
Agudat Sport Ashdod FC Agudat Sport Ashdod FC
15:00
Maccabi Achi Nazareth FC Maccabi Achi Nazareth FC
15:00
FC Tzeirei Kfar Kanna FC Tzeirei Kfar Kanna
15:00
Maccabi Kiryat Ata-Bialik Maccabi Kiryat Ata-Bialik
15:00
Tzeirey Um El Fahem Tzeirey Um El Fahem
15:30
Hapoel Migdal Haemeq Hapoel Migdal Haemeq
15:30
Hapoel Kaukab Hapoel Kaukab
15:45
Maccabi Nujeidat Ahmad Maccabi Nujeidat Ahmad
15:45
Baqa Al-Gharbiyye Baqa Al-Gharbiyye
15:55
SC Hapoel Lod SC Hapoel Lod
15:55
Dimona Sport Club Dimona Sport Club
16:00
Hapoel Kafr Kanna Hapoel Kafr Kanna
16:00
SC Tzeirey Taibe SC Tzeirey Taibe
16:00
Maccabi Shaaraim Maccabi Shaaraim
16:00
Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim
16:05
Ironi Nesher Ironi Nesher
16:05
Maccabi Ironi Acre Maccabi Ironi Acre
18:00
Hapoel Kfar Shalem FC Hapoel Kfar Shalem FC
18:00
Maccabi Ironi Kiryat Malakhi Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
19:00
AS Nordia Jerusalem AS Nordia Jerusalem
19:00
Hapoel Marmorek FC Hapoel Marmorek FC
19:00
Maccabi Yavne Maccabi Yavne
19:00
Hapoel Bikat Hayarden Hapoel Bikat Hayarden
19:30
MS Tira MS Tira
19:30
Hapoel Raanana FC Hapoel Raanana FC
21:40
FC Holon Yirmiyahu FC Holon Yirmiyahu
21:40
Shimshon Tel Aviv Shimshon Tel Aviv
21:45
Maccabi Ironi Ashdod FC Maccabi Ironi Ashdod FC
21:45
Hapoel Herzelia FC Hapoel Herzelia FC
İsrail - Premier Lig
21:00
Maccabi Bney Reine Maccabi Bney Reine
21:00
Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
İsrail - Ulusal Lig
20:00
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
20:00
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
20:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC
20:00
Ihud Bnei Shefa-Amr Ihud Bnei Shefa-Amr
20:00
FC Kafr Qasim FC Kafr Qasim
20:00
Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Kfar Saba FC
İsveç - İsveç Kupası
20:30
Landskrona Bois Landskrona Bois
20:30
Hacken Gothenburg Hacken Gothenburg
20:30
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna
20:30
Östersund FK Östersund FK
20:30
Hammarby IF Hammarby IF
20:30
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
İzlanda - Lig Kupası A
19:30
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
19:30
Keflavik IF Keflavik IF
Jamaika - Premiyer Lig
00:00
Tivoli Gardens Tivoli Gardens
0 : 0
Portmore United FC Portmore United FC
Kamerun - Elite One
17:30
Coton Sport de Garoua Coton Sport de Garoua
17:30
Fovu De Baham Fovu De Baham
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
20:00
Apollon Limassol Apollon Limassol
20:00
Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Kolombiya - Liga Femenina
00:00
CD Cortulua CD Cortulua
3 : 0
Cucuta Deportivo FC Sa Cucuta Deportivo FC Sa
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:30
Jaguares de Cordoba Jaguares de Cordoba
1 : 1
America de Cali America de Cali
02:30
CD La Equidad CD La Equidad
1 : 0
Atletico Nacional Medellin Atletico Nacional Medellin
04:30
CS Deportes Pereira CS Deportes Pereira
04:30
CD Junior FC CD Junior FC
Kolombiya - Primera B
23:00
Real Soacha Cundinamarca Real Soacha Cundinamarca
23:00
CD Cortulua CD Cortulua
23:30
Itagui Leones FC Itagui Leones FC
23:30
Tigres FC Tigres FC
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
00:00
Limon Black Star Limon Black Star
00:00
AD Municipal Santa Ana AD Municipal Santa Ana
04:00
Futbol Consultants Desamparados Futbol Consultants Desamparados
04:00
Aserri FC Aserri FC
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
00:00
Santos Santos
0 : 2
Municipal Grecia Municipal Grecia
00:00
Municipal Liberia Municipal Liberia
2 : 0
Sporting FC Sporting FC
03:00
Perez Zeledon Perez Zeledon
0 : 0
Cartagines Cartagines
Kuveyt - Süper Kupa
18:10
Al Kuwait SC Al Kuwait SC
18:10
Kazma SC Kazma SC
Macaristan - NB 2
22:00
WKW ETO FC Gyor WKW ETO FC Gyor
22:00
Nyiregyhaza Spartacus FC Nyiregyhaza Spartacus FC
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
02:05
Club Celaya FC Club Celaya FC
0 : 0
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
04:00
CF Tigres UANL CF Tigres UANL
04:00
FC Juarez FC Juarez
Meksika - Liga MX, Kapanış
03:00
Club Santos Laguna Club Santos Laguna
03:00
Mazatlan FC Mazatlan FC
Meksika - Liga Premier Serie A
00:30
Real de Arteaga FC Real de Arteaga FC
:
Cimarrones de Sonora FC II Cimarrones de Sonora FC II
01:00
Coras Tepic Coras Tepic
01:00
Alacranes de Durango Alacranes de Durango
Mısır - Premier Lig
17:00
El Gouna Fc El Gouna Fc
17:00
Ismaily Sc Ismaily Sc
17:00
Zed FC Zed FC
17:00
Enppi Club Enppi Club
20:00
Al Mokawloon Al Arab Al Mokawloon Al Arab
20:00
Al-Masry Al-Masry
Nikaragua - Premier Lig
00:00
HYH Sebaco FC HYH Sebaco FC
0 : 2
Diriangen FC Diriangen FC
00:00
ART Municipal Jalapa ART Municipal Jalapa
1 : 0
Masachapa FC Masachapa FC
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
00:00
Tauro FC Tauro FC
2 : 1
Veraguas United FC Veraguas United FC
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:15
Sportivo Trinidense Sportivo Trinidense
0 : 1
Sportivo Ameliano Sportivo Ameliano
02:45
Club Guarani Club Guarani
0 : 0
Club Olimpia Club Olimpia
Peru - Premier Lig
00:00
Alianza Lima Alianza Lima
5 : 1
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos
03:00
Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso
0 : 0
CD Universidad Cesar Vallejo CD Universidad Cesar Vallejo
23:00
Los Chankas CYC Los Chankas CYC
23:00
CS Cienciano CS Cienciano
Polonya - Ekstraklasa
21:00
KS Warta Poznan KS Warta Poznan
21:00
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
Polonya - I Ligi
20:00
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
20:00
Gornik Leczna Gornik Leczna
Romanya - Liga 1
21:00
CS Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948
21:00
SC FC Voluntari SC FC Voluntari
Romanya - Liga 2
18:00
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
18:00
ACS Champions FC Arges ACS Champions FC Arges
Şili - Premier Lig
00:00
O´higgins O´higgins
1 : 0
Colo Colo Colo Colo
02:30
Cobresal Cobresal
1 : 0
Union Espanola Union Espanola
Şili - Primera B
00:00
Deportes Recoleta Deportes Recoleta
3 : 1
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
00:00
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
00:00
U. Concepcion U. Concepcion
02:30
San Marcos de Arica San Marcos de Arica
0 : 0
Club de Deportes Temuco SADP Club de Deportes Temuco SADP
Sırbistan - Superliga
18:30
Mladost Lucani Mladost Lucani
18:30
FK Vozdovac FK Vozdovac
Slovenya - PrvaLiga
17:00
Bravo Ljubljana Bravo Ljubljana
17:00
NK Koper NK Koper
Ukrayna - Premier Lig
14:00
FC Zorya Luhansk FC Zorya Luhansk
14:00
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
14:00
FC Oleksandriya FC Oleksandriya
14:00
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
16:30
FC Obolon Kiev FC Obolon Kiev
16:30
FC Chornomorets Odessa FC Chornomorets Odessa
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Bayanlar Avrupa Şampiyonası Elemeler
16:00
İsrail İsrail
16:00
Arnavutluk Arnavutluk
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Hazırlık Maçları
15:00
Gürcistan Gürcistan
15:00
İsrail İsrail
Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Premier League International Cup
22:00
Crystal Palace FC Crystal Palace FC
22:00
Wolverhampton Wanderers FC Wolverhampton Wanderers FC
22:00
FC Everton FC Everton
22:00
Fulham FC Fulham FC
Uluslararası Gençlik Ligi - Viareggio Kupası
17:00
Beyond Limits FA Viareggio Team Beyond Limits FA Viareggio Team
17:00
Center National Brazzaville Viareggio Team Center National Brazzaville Viareggio Team
Ürdün - Jordan Ligi
17:00
Ramtha SC Ramtha SC
17:00
Moghayer AL Sarhan Moghayer AL Sarhan
17:00
Al-Ahly Amman Al-Ahly Amman
17:00
Al Wehdat Jor Al Wehdat Jor
19:30
AL Salt AL Salt
19:30
Al Faisaly (Jor) Al Faisaly (Jor)
Uruguay - Premier Lig
01:30
Defensor Sporting Defensor Sporting
5 : 0
CA Cerro CA Cerro
Venezuela - Premier Lig
02:00
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
02:00
CD Hermanos Colmenarez CD Hermanos Colmenarez
Yunanistan - Süper Lig 2
16:00
Niki Volou 1924 PAE Niki Volou 1924 PAE
16:00
Anagennisi Karditsas 1904 Anagennisi Karditsas 1904
17:00
Panathinaikos B Panathinaikos B
17:00
Ionikos Nikea Ionikos Nikea