CANLI SONUÇLAR | O HaberO Haber

15 Mayıs 2021 - 18:09
ALMANYA 3. LİGİ
MS
Viktoria Köln Viktoria Köln
3 - 3
Kaiserslautern Kaiserslautern
MS
SC Verl SC Verl
0 - 1
Mannheim Mannheim
MS
Unterhaching Unterhaching
0 - 1
Hansa Rostock Hansa Rostock
MS
Uerdingen Uerdingen
1 - 0
Magdeburg Magdeburg
MS
Duisburg Duisburg
1 - 5
Ingolstadt 04 Ingolstadt 04
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
81'
M'gladbach M'gladbach
1 - 2
Vfb Stuttgart Vfb Stuttgart
80'
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
1 - 1
Union Berlin Union Berlin
80'
Augsburg Augsburg
1 - 0
Werder Bremen Werder Bremen
81'
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
1 - 1
TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim
79'
Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin
0 - 0
FC Köln FC Köln
81'
Freiburg Freiburg
1 - 2
Bayern Münih Bayern Münih
81'
Schalke 04 Schalke 04
4 - 3
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
ALMANYA REGİONALLİGA
MS
Sonnenhof Grossaspach Sonnenhof Grossaspach
0 - 2
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
MS
Bahlinger SC Bahlinger SC
2 - 2
FCA Walldorf FCA Walldorf
15:00
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
- : -
Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach
MS
Hoffenheim II Hoffenheim II
0 - 2
Elversberg Elversberg
MS
FC Giessen FC Giessen
1 - 0
FK Pirmasens FK Pirmasens
MS
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
4 - 2
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
MS
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
2 - 1
Preussen Münster Preussen Münster
MS
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
3 - 5
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
MS
Ulm Ulm
2 - 0
Stuttgart II Stuttgart II
MS
Bayern Alzenau Bayern Alzenau
0 - 3
Schott Mainz Schott Mainz
MS
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Ahlen
2 - 1
Rodinghausen Rodinghausen
MS
TSG Balingen TSG Balingen
1 - 0
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
MS
Fortuna Köln Fortuna Köln
0 - 1
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
MS
TSV Steinbach TSV Steinbach
1 - 1
Hessen Kassel Hessen Kassel
MS
Lippstadt Lippstadt
2 - 0
Schalke 04 II Schalke 04 II
MS
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
2 - 1
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
MS
Bonner SC Bonner SC
2 - 1
VfB Homberg VfB Homberg
AMERİKA MAJOR LİGİ
20:00
New York City FC New York City FC
- : -
Toronto FC Toronto FC
22:30
Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
- : -
Austin FC Austin FC
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Charleston Battery Charleston Battery
0 - 3
Charlotte Independence Charlotte Independence
MS
New York Red Bull II New York Red Bull II
0 - 1
Miami FC Miami FC
MS
Sporting Kansas City II Sporting Kansas City II
0 - 4
Colorado Springs Switchbacks Colorado Springs Switchbacks
MS
Real Monarchs Real Monarchs
0 - 2
Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II
23:30
Birmingham Legion Birmingham Legion
- : -
Memphis 901 FC Memphis 901 FC
ANGOLA 1. LİGİ
47'
C.R.D. Libolo C.R.D. Libolo
0 - 0
Ferroviario do Huambo Ferroviario do Huambo
17:00
Onze Bravos Onze Bravos
- : -
Cuando Cubango Cuando Cubango
17:30
Baixa de Cassanje Baixa de Cassanje
- : -
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
17:30
Interclube Interclube
- : -
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
39'
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
0 - 0
CD Huila CD Huila
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
21:30
Barracas Central Barracas Central
- : -
Instituto Instituto
21:30
Club Atlecio Estudiantes Club Atlecio Estudiantes
- : -
Quilmes Quilmes
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
23:30
Estudiantes Estudiantes
- : -
Independiente Independiente
AVUSTRALYA 1. LİGİ
MS
Western United FC Western United FC
0 - 1
Sydney FC Sydney FC
MS
Newcastle Jets Newcastle Jets
0 - 1
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
MS
Woden Weston Woden Weston
1 - 5
Cooma Tigers FC Cooma Tigers FC
MS
Canberra Olympic Canberra Olympic
2 - 5
Canberra FC Canberra FC
MS
Belconnen United Belconnen United
3 - 3
Gungahlin United Gungahlin United
MS
Monaro Panthers Monaro Panthers
2 - 2
Tuggeranong United Tuggeranong United
AVUSTRALYA NPL KUZEY
MS
Adamstown Rosebuds Adamstown Rosebuds
0 - 4
Maitland FC Maitland FC
MS
Weston Bears Weston Bears
1 - 3
Lake Macquarie City FC Lake Macquarie City FC
MS
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
1 - 2
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
MS
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
0 - 2
Brisbane Olympic Brisbane Olympic
MS
Capalaba FC Capalaba FC
1 - 6
Gold Coast United Gold Coast United
MS
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
0 - 3
Logan Lightning Logan Lightning
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
MS
Sutherland Sharks Sutherland Sharks
1 - 5
Northbridge Bulls Northbridge Bulls
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
İPT
FC Mauerwerk FC Mauerwerk
0 - 0
Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club
İPT
SV Leobendorf SV Leobendorf
0 - 0
Bruck/Leitha Bruck/Leitha
İPT
Team Wiener Linien  Team Wiener Linien 
0 - 0
Mannsdorf-Grossenzersdorf Mannsdorf-Grossenzersdorf
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
9'
Hartberg Hartberg
0 - 0
Admira WM Admira WM
9'
Austria Wien Austria Wien
0 - 0
St Polten St Polten
9'
Altach Altach
0 - 0
Ried Ried
B.A.E. PREMİER LİGİ
46'
Al-Fujairah Al-Fujairah
0 - 3
Al-Wahda Al-Wahda
BELARUS 1. LİGİ
MS
Neman Grodno Neman Grodno
1 - 2
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
85'
FK Vitebsk FK Vitebsk
3 - 2
Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU Minsk
18:30
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
- : -
Isloch Isloch
20:30
BATE BATE
- : -
Rukh Brest Rukh Brest
BELARUS 2. LİGİ
MS
Naftan Naftan
1 - 2
NFK Krumkachy NFK Krumkachy
81'
Lida Lida
0 - 3
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
18:30
Shakhtyor Petrikov Shakhtyor Petrikov
- : -
FC Baranovichi FC Baranovichi
BELÇİKA 1. LİGİ
21:45
Anderlecht Anderlecht
- : -
Racing Genk Racing Genk
BREZİLYA AMAZONENSE
23:05
Sao Raimundo AM Sao Raimundo AM
- : -
Manaus Manaus
BREZİLYA PARAİBANO
22:00
Perilima Perilima
- : -
Cajazeirense de Desportos Cajazeirense de Desportos
BREZİLYA PAULİSTA A1
MS
RB Bragantino RB Bragantino
0 - 1
Palmeiras Palmeiras
MS
Sao Paulo Sao Paulo
4 - 2
Ferroviaria Ferroviaria
BREZİLYA POTİGUAR
21:00
Santa Cruz-RN Santa Cruz-RN
- : -
Assu RN Assu RN
BREZİLYA SERGİPANO
22:00
Sergipe Sergipe
- : -
Lagarto Lagarto
BULGARİSTAN 1. LİGİ
38'
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
0 - 1
Arda Kardzhali Arda Kardzhali
20:00
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
- : -
CSKA Sofya CSKA Sofya
CAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
19:00
CR Belouizdad CR Belouizdad
- : -
Esperance Tunis Esperance Tunis
19:00
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
- : -
Simba Sports Club Simba Sports Club
22:00
Al Ahli Al Ahli
- : -
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
18:00
JSM Skikda JSM Skikda
- : -
CR Belouizdad CR Belouizdad
18:00
O Medéa O Medéa
- : -
MC Alger MC Alger
ÇEKYA 1. LİGİ
MS
Opava Opava
1 - 2
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
7'
Pribram Pribram
0 - 0
Jablonec Jablonec
8'
Banik Ostrava Banik Ostrava
1 - 0
Fastav Zlin Fastav Zlin
20:30
Slovacko Slovacko
- : -
Bohemians 1905 Bohemians 1905
ÇEKYA 2. LİGİ
9'
FK Blansko FK Blansko
0 - 1
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
6'
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
0 - 0
Prostejov Prostejov
ÇİN 2. LİGİ
MS
Beijing Sport University FC Beijing Sport University FC
0 - 1
Nanjing City F.C. Nanjing City F.C.
MS
Kunshan FC Kunshan FC
6 - 0
Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C.
MS
Xinjiang Tianshan Leopard Xinjiang Tianshan Leopard
0 - 2
Zhejiang Greentown Zhejiang Greentown
MS
Beijing Ligong Beijing Ligong
2 - 0
Guizhou Hengfeng Zhicheng Guizhou Hengfeng Zhicheng
ÇİN SÜPER LİGİ
MS
Qingdao Huanghai Qingdao Huanghai
1 - 0
Chongqing Liangjiang Athletic Chongqing Liangjiang Athletic
15:00
Henan Songshan Longmen Henan Songshan Longmen
- : -
Guangzhou FC Guangzhou FC
DANİMARKA 1. LİGİ
MS
Silkeborg Silkeborg
4 - 1
HB Koge HB Koge
MS
Hvidovre Hvidovre
2 - 2
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
MS
Esbjerg Esbjerg
0 - 4
Viborg Viborg
DANİMARKA 2. LİGİ
MS
Vanløse Vanløse
1 - 2
Skovshoved Skovshoved
MS
SfB-Oure SfB-Oure
1 - 3
Brabrand Brabrand
MS
FC Sydvest FC Sydvest
0 - 2
B 93 B 93
MS
KFUM Roskilde KFUM Roskilde
1 - 2
Slagelse Slagelse
MS
VSK Arhus VSK Arhus
1 - 2
Holstebro Holstebro
MS
FA 2000 FA 2000
0 - 0
Hillerød Hillerød
MS
Holbæk Holbæk
1 - 2
Middelfart Middelfart
MS
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
3 - 1
Frem Frem
MS
Næsby Næsby
0 - 1
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
MS
Nykobing FC Nykobing FC
3 - 0
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
MS
Brønshøj Brønshøj
0 - 4
FC Roskilde FC Roskilde
54'
Thisted Thisted
0 - 0
Dalum Dalum
EKVADOR PRİMERA
MS
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
1 - 2
Mushuc Runa Mushuc Runa
22:00
Olmedo Olmedo
- : -
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
ERMENİSTAN KUPASI
8'
Ararat Ararat
0 - 0
Alashkert Alashkert
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
MS
Pyunik Pyunik
0 - 1
FC Noah FC Noah
MS
FC Urartu FC Urartu
1 - 2
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
ESTONYA 1. LİGİ
MS
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
1 - 2
FC Kuressaare FC Kuressaare
MS
Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
0 - 4
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
MS
JK Narva Trans JK Narva Trans
0 - 3
TJK Legion TJK Legion
19:00
Flora Tallinn Flora Tallinn
- : -
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
ESTONYA 2. LİGİ
MS
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
0 - 2
Paide Linnameeskond U21 Paide Linnameeskond U21
FAS PREMİER LİGİ
20:00
Olympique Safi Olympique Safi
- : -
Ittihad Tanger Ittihad Tanger
20:00
CR Khemis Zemamra CR Khemis Zemamra
- : -
Chabab Mohammédia Chabab Mohammédia
22:15
Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
- : -
FAR Rabat FAR Rabat
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
68'
Vaajakoski Vaajakoski
2 - 1
JS Hercules JS Hercules
ERT
HJS Akatemia HJS Akatemia
0 - 0
EPS EPS
ERT
PeKa PeKa
0 - 0
Pepo Pepo
ERT
Honka Akatemia Honka Akatemia
0 - 0
SalPa SalPa
ERT
PIF PIF
0 - 0
Grankulla IFK Grankulla IFK
ERT
KuFu-98 KuFu-98
0 - 0
NJS NJS
ERT
Tampereen Pallo-Veikot Tampereen Pallo-Veikot
0 - 0
KaaPo KaaPo
19:00
OLS OLS
- : -
RoPS II RoPS II
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
48'
Oulu Oulu
0 - 0
SJK SJK
50'
HIFK HIFK
1 - 0
Ilves Ilves
FRANSA LİGUE 2
21:00
Pau FC Pau FC
- : -
Valenciennes Valenciennes
21:00
Nancy Nancy
- : -
Amiens SC Amiens SC
21:00
Sochaux Sochaux
- : -
Auxerre Auxerre
21:00
Chamois Niortais Chamois Niortais
- : -
Guingamp Guingamp
21:00
Chateauroux Chateauroux
- : -
AC Ajaccio AC Ajaccio
21:00
Paris FC Paris FC
- : -
Chambly Chambly
21:00
Havre AC Havre AC
- : -
Troyes Troyes
21:00
Grenoble Grenoble
- : -
Rodez AF Rodez AF
21:00
USL Dunkerque USL Dunkerque
- : -
Toulouse Toulouse
21:00
Caen Caen
- : -
Clermont Clermont
FRANSA ULUSAL LİGİ
19:00
Bourg-Peronnas Bourg-Peronnas
- : -
SC Cholet SC Cholet
19:00
Villefranche Villefranche
- : -
Lyon Duchère Lyon Duchère
19:00
Laval Laval
- : -
US Orleans US Orleans
19:00
Le Mans Le Mans
- : -
Annecy Annecy
19:00
Boulogne Boulogne
- : -
US Quevilly US Quevilly
19:00
FC Sete 34 FC Sete 34
- : -
Stade Briochin Stade Briochin
19:00
Bastia-Borgo Bastia-Borgo
- : -
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
19:00
Bastia Bastia
- : -
Red Star Red Star
19:00
US Concarneau US Concarneau
- : -
Avranches Avranches
GALLER PREMİER LİGİ
MS
The New Saints The New Saints
2 - 0
Bala Town Bala Town
MS
Haverfordwest Haverfordwest
2 - 0
Cefn Druids Cefn Druids
MS
Barry Town Barry Town
3 - 2
Caernarfon Town Caernarfon Town
MS
Cardiff Met University Cardiff Met University
2 - 1
Flint Town United Flint Town United
MS
Newtown Newtown
0 - 4
Aberystwyth Aberystwyth
MS
Penybont Penybont
0 - 2
Connahs Quay Connahs Quay
GÜNEY AFRİKA PSL
MS
Tshakhuma Tsha Madzivhandila Tshakhuma Tsha Madzivhandila
1 - 0
Maritzburg United Maritzburg United
GÜNEY KIBRIS KUPASI
20:30
Anorthosis Anorthosis
- : -
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
GÜNEY KORE 2. LİGİ
MS
Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
1 - 1
Daejeon Citizen Daejeon Citizen
GÜNEY KORE 3. LİGİ
MS
Busan Kyotong Busan Kyotong
1 - 0
Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek Citizen
MS
Gangneung City Gangneung City
2 - 0
Yangju Citizen Yangju Citizen
MS
Gimpo Citizen Gimpo Citizen
2 - 0
Cheongju FC Cheongju FC
MS
Cheonan City Cheonan City
2 - 2
Paju Citizen FC Paju Citizen FC
MS
Daejeon Korail Daejeon Korail
2 - 0
Hwaseong FC Hwaseong FC
GÜNEY KORE K-LİGİ
ERT
FC Seoul FC Seoul
0 - 0
Jeonbuk FC Jeonbuk FC
ERT
Pohang Steelers Pohang Steelers
0 - 0
Seongnam FC Seongnam FC
MS
Gangwon Gangwon
0 - 0
Suwon FC Suwon FC
MS
Incheon United Incheon United
2 - 1
Gwangju Gwangju
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
9'
Istra 1961 Istra 1961
0 - 0
Slaven Belupo Slaven Belupo
20:05
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
- : -
NK Osijek NK Osijek
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
38'
NAC Breda NAC Breda
1 - 0
Volendam Volendam
19:45
De Graafschap De Graafschap
- : -
Roda Roda
22:00
Almere City Almere City
- : -
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
HONG KONG 1. LİG
MS
Eastern Football Eastern Football
4 - 0
TSW Pegasus TSW Pegasus
MS
Kitchee Kitchee
0 - 1
Lee Man FC Lee Man FC
İNGİLTERE FEDERASYON KUPASI
19:15
Chelsea Chelsea
- : -
Leicester City Leicester City
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
MS
Burnley Burnley
0 - 4
Leeds United Leeds United
52'
Southampton Southampton
1 - 0
Fulham Fulham
22:00
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
- : -
West Ham United West Ham United
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
47'
Chesterfield Chesterfield
0 - 0
Wealdstone Wealdstone
50'
Boreham Wood Boreham Wood
2 - 0
Wrexham Wrexham
İPT
Notts County Notts County
0 - 0
Dover Athletic Dover Athletic
50'
Maidenhead United Maidenhead United
0 - 0
Sutton United Sutton United
54'
Solihull Moors Solihull Moors
1 - 0
Woking Woking
52'
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
2 - 0
FC Halifax Town FC Halifax Town
52'
Aldershot Town Aldershot Town
0 - 0
Hartlepool United Hartlepool United
İPT
Bromley Bromley
0 - 0
Macclesfield Town Macclesfield Town
49'
Notts County Notts County
0 - 1
Bromley Bromley
48'
Yeovil Town Yeovil Town
2 - 1
King's Lynn Town King's Lynn Town
51'
Weymouth Weymouth
1 - 1
Altrincham Altrincham
53'
Eastleigh Eastleigh
1 - 0
Barnet Barnet
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
İPT
Bath City Bath City
0 - 0
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
İPT
Chelmsford Chelmsford
0 - 0
St.Albans City St.Albans City
İPT
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
0 - 0
Concord Rangers Concord Rangers
İPT
Maidstone United Maidstone United
0 - 0
Hungerford Town Hungerford Town
İPT
Gateshead Gateshead
0 - 0
Chorley Chorley
İPT
A.F.C. Fylde A.F.C. Fylde
0 - 0
Gloucester City Gloucester City
İPT
Farsley Celtic Farsley Celtic
0 - 0
Hereford Hereford
İPT
Darlington Darlington
0 - 0
Kettering Town Kettering Town
İPT
Leamington Leamington
0 - 0
Southport Southport
İPT
Brackley Town Brackley Town
0 - 0
Boston United Boston United
İPT
Alfreton Town Alfreton Town
0 - 0
Guiseley Guiseley
İPT
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
0 - 0
Chippenham Town Chippenham Town
İPT
Dartford Dartford
0 - 0
Braintree Town Braintree Town
İPT
Welling United Welling United
0 - 0
Oxford City Oxford City
İPT
Slough Town Slough Town
0 - 0
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
İPT
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
0 - 0
Bradford PA Bradford PA
İPT
Chester Chester
0 - 0
Blyth Spartans Blyth Spartans
İPT
York City York City
0 - 0
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
İPT
Billericay Billericay
0 - 0
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
İRLANDA 1. LİGİ
21:00
Cobh Ramblers Cobh Ramblers
- : -
Shelbourne Shelbourne
İRLANDA PREMİER LİGİ
20:00
Longford Town Longford Town
- : -
Bohemians Bohemians
20:00
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
- : -
Derry City Derry City
ERT
Sligo Rovers Sligo Rovers
0 - 0
Waterford FC Waterford FC
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
MS
St Johnstone St Johnstone
0 - 0
Livingston Livingston
MS
Hibernian Hibernian
0 - 0
Celtic Celtic
MS
Rangers FC Rangers FC
4 - 0
Aberdeen Aberdeen
21:45
Dundee Dundee
- : -
Raith Rovers Raith Rovers
İSPANYA 2. LİG B
MS
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
1 - 3
Algeciras Algeciras
54'
Levante B Levante B
0 - 1
Lleida Esportiu Lleida Esportiu
40'
Osasuna B Osasuna B
1 - 0
Racing Santander Racing Santander
18:00
Mutilvera Mutilvera
- : -
Deportivo Alaves B Deportivo Alaves B
18:30
Atzeneta UE Atzeneta UE
- : -
Hospitalet Hospitalet
19:00
Hercules Hercules
- : -
Cornella Cornella
19:00
Burgos Burgos
- : -
Calahorra Calahorra
19:00
Valencia B Valencia B
- : -
Prat Prat
21:00
Real Sociedad B Real Sociedad B
- : -
Andorra Andorra
21:00
Linares Deportivo Linares Deportivo
- : -
Amorebieta Amorebieta
İSPANYA LA LİGA 2
52'
Castellon Castellon
0 - 1
Ponferradina Ponferradina
19:30
Lugo Lugo
- : -
Mirandes Mirandes
22:00
Almeria Almeria
- : -
Albacete Albacete
22:00
Las Palmas Las Palmas
- : -
Real Zaragoza Real Zaragoza
İSRAİL 1. LİGİ
18:00
Hapoel Kfar Saba Hapoel Kfar Saba
- : -
Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
18:00
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
- : -
Hapoel Ironi Kiryat Shmona Hapoel Ironi Kiryat Shmona
20:15
Maccabi Netanya Maccabi Netanya
- : -
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
20:30
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
- : -
Hapoel Eran Hadera Hapoel Eran Hadera
İSVEÇ 1. LİGİ
MS
Tvaakers IF Tvaakers IF
2 - 0
IFK Malmö IFK Malmö
MS
Skovde AIK Skovde AIK
1 - 3
Trollhattan Trollhattan
52'
Sylvia Sylvia
0 - 2
Umea Umea
53'
Assyriska Turabdin IK Assyriska Turabdin IK
0 - 3
Atvidaberg Atvidaberg
52'
Örebro Syrianska Örebro Syrianska
2 - 0
Täby Täby
52'
Linkoping Linkoping
0 - 1
Ljungskile Ljungskile
55'
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
3 - 0
Österlen FF Österlen FF
54'
Lunds BK Lunds BK
2 - 1
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
18:30
Brommapojkarna Brommapojkarna
- : -
Hudiksvalls FF Hudiksvalls FF
20:00
Gefle Gefle
- : -
IFK Haninge IFK Haninge
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
MS
Akropolis IF Akropolis IF
0 - 1
Orgryte Orgryte
MS
Sundsvall Sundsvall
3 - 2
Vasalund Vasalund
MS
IK Brage IK Brage
1 - 2
Norrby Norrby
9'
Helsingborg Helsingborg
0 - 0
Öster Öster
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
21:30
Basel Basel
- : -
Zurich Zurich
21:30
Lugano Lugano
- : -
Sion Sion
21:30
Vaduz Vaduz
- : -
Servette Servette
21:30
Young Boys Young Boys
- : -
Luzern Luzern
21:30
St. Gallen St. Gallen
- : -
Lausanne Lausanne
İTALYA SERİE A LİGİ
MS
Spezia Spezia
4 - 1
Torino Torino
MS
Genoa Genoa
3 - 4
Atalanta Atalanta
19:00
Juventus Juventus
- : -
Inter Inter
21:45
Roma Roma
- : -
Lazio Lazio
İTALYA SERİE C LİGİ
8'
Como Como
0 - 0
Ternana Ternana
18:30
Ravenna Ravenna
- : -
Legnago Salus Legnago Salus
18:30
Fano Fano
- : -
Imolese Imolese
18:30
Bisceglie Bisceglie
- : -
Paganese Paganese
İZLANDA 1. LİGİ
MS
Throttur R. Throttur R.
1 - 3
Vestri Vestri
JAPONYA J-1 LİGİ
MS
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
0 - 1
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
MS
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
0 - 3
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
MS
Kashima Antlers Kashima Antlers
5 - 3
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
MS
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
0 - 1
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
MS
Vissel Kobe Vissel Kobe
1 - 1
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
MS
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
0 - 4
FC Tokyo FC Tokyo
MS
Oita Trinita Oita Trinita
1 - 1
Sagan Tosu Sagan Tosu
MS
Yokohama FC Yokohama FC
2 - 0
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
JAPONYA J-2 LİGİ
MS
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
2 - 2
JEF United Ichihara JEF United Ichihara
MS
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
1 - 0
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
MS
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
1 - 0
Sagamihara Sagamihara
MS
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
1 - 0
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
MS
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
0 - 0
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
MS
FC Ryukyu FC Ryukyu
4 - 2
Tochigi SC Tochigi SC
JAPONYA J-3 LİGİ
MS
Kagoshima United Kagoshima United
0 - 3
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
MS
Kyzylzhar Kyzylzhar
2 - 0
Caspiy Caspiy
MS
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
1 - 1
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
MS
Atyrau Atyrau
1 - 0
Taraz Taraz
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
23:00
Junior Junior
- : -
Millonarios Millonarios
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
İPT
Ards Ards
0 - 0
Institute Institute
İPT
Dergview Dergview
0 - 0
H&W Welders H&W Welders
İPT
Loughgall Loughgall
0 - 0
Queens University Queens University
İPT
Annagh United F.C. Annagh United F.C.
0 - 0
Ballinamallard United Ballinamallard United
İPT
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
0 - 0
Newry City AFC Newry City AFC
İPT
Dundela FC Dundela FC
0 - 0
Knockbreda FC Knockbreda FC
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
MS
Crusaders Crusaders
0 - 1
Coleraine Coleraine
52'
Linfield Linfield
0 - 0
Larne Larne
53'
Portadown Portadown
1 - 0
Carrick Rangers Carrick Rangers
50'
Glentoran Glentoran
0 - 0
Cliftonville Cliftonville
51'
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
0 - 1
Ballymena United Ballymena United
LİTVANYA A LYGA
MS
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
1 - 0
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
MISIR 1.LİGİ
7'
Ceramica Cleopatra Ceramica Cleopatra
0 - 0
Smouha Smouha
20:00
Misr El Makasa Misr El Makasa
- : -
El Gouna El Gouna
22:00
Al Ittehad Alexandria Al Ittehad Alexandria
- : -
El Geish El Geish
MOLDOVA 1. LİGİ
MS
FC Dinamo Auto FC Dinamo Auto
0 - 7
FC Sheriff FC Sheriff
9'
Codru Codru
0 - 0
CSCA Buiucani CSCA Buiucani
10'
Milsami Orhei Milsami Orhei
0 - 0
Zimbru Zimbru
NORVEÇ 1. LİGİ
79'
Aalesund Aalesund
2 - 1
Bryne Bryne
19:00
Strommen Strommen
- : -
Raufoss Raufoss
19:00
Ham Kam Ham Kam
- : -
Stjordals Blink Stjordals Blink
19:00
Sogndal Sogndal
- : -
Ull Kisa Ull Kisa
19:00
Ranheim Ranheim
- : -
Grorud Grorud
19:00
Jerv Jerv
- : -
KFUM KFUM
19:00
Asane Asane
- : -
Fredrikstad Fredrikstad
21:00
Sandnes Sandnes
- : -
Start Start
NORVEÇ 2. LİGİ
ERT
Nardo Nardo
0 - 0
Levanger Levanger
ERT
Floya Floya
0 - 0
Senja Senja
ERT
Oygarden FK Oygarden FK
0 - 0
Sotra Sotra
PERU PRİMERA - APERTURA
19:00
Deportivo Binacional Deportivo Binacional
- : -
Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo
21:15
Deportivo Municipal Deportivo Municipal
- : -
Cusco FC Cusco FC
23:30
Ayacucho FC Ayacucho FC
- : -
Universitario Universitario
POLONYA 1. LİGİ
MS
Miedz Legnica Miedz Legnica
2 - 3
GKS Tychy GKS Tychy
52'
Gornik Leczna Gornik Leczna
0 - 0
Odra Opole Odra Opole
9'
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
0 - 0
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
7'
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
0 - 0
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
9'
Korona Kielce Korona Kielce
0 - 0
GKS Belchatow GKS Belchatow
POLONYA 2. LİGİ
MS
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
0 - 2
Blekitni Stargard Blekitni Stargard
90'
GKS Katowice GKS Katowice
2 - 2
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
8'
Gornik Polkowice Gornik Polkowice
0 - 0
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
8'
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
0 - 0
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
8'
Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz
0 - 0
SKRA Czestochowa SKRA Czestochowa
8'
Lech Poznan II Lech Poznan II
0 - 0
KKS 1925 Kalisz KKS 1925 Kalisz
8'
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
0 - 0
Motor Lublin Motor Lublin
8'
Sokol Ostroda Sokol Ostroda
0 - 0
Bytovia Bytow Bytovia Bytow
PORTEKİZ 2. LİGİ
MS
Chaves Chaves
3 - 1
Leixoes Leixoes
52'
Vilafranquense Vilafranquense
0 - 0
Cova Piedade Cova Piedade
9'
Mafra Mafra
0 - 0
Arouca Arouca
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
37'
Farense Farense
0 - 0
Tondela Tondela
37'
Boavista Boavista
0 - 0
Portimonense Portimonense
20:00
Benfica Benfica
- : -
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
22:30
Rio Ave Rio Ave
- : -
Porto Porto
ROMANYA LİGA 1
MS
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
0 - 1
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
77'
Astra Giurgiu Astra Giurgiu
0 - 3
FC Voluntari FC Voluntari
21:30
CS U Craiova CS U Craiova
- : -
CFR Cluj CFR Cluj
RUSYA 1. LİGİ
MS
FK Orenburg FK Orenburg
3 - 2
Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
MS
Baltika Baltika
0 - 1
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
MS
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
0 - 1
Shinnik Shinnik
MS
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
1 - 2
Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
MS
Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
2 - 1
Irtysh Omsk Irtysh Omsk
MS
Veles Moskova Veles Moskova
2 - 1
Tekstilshchik Tekstilshchik
MS
Spartak Moskova II Spartak Moskova II
4 - 3
Chertanovo Chertanovo
MS
Akron Togliatti Akron Togliatti
0 - 2
Fakel Fakel
MS
Krasnodar-2 Krasnodar-2
1 - 0
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
MS
Tom Tomsk Tom Tomsk
1 - 1
FC Nizhny Novgorod FC Nizhny Novgorod
MS
FK Chayka FK Chayka
1 - 0
Neftekhimik Neftekhimik
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
MS
FK Indija FK Indija
0 - 5
Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
MS
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
1 - 2
Cukaricki Cukaricki
MS
Rad Rad
7 - 1
Macva Sabac Macva Sabac
MS
Zlatibor Cajetina Zlatibor Cajetina
0 - 0
Radnicki Nis Radnicki Nis
MS
Napredak Napredak
2 - 0
Mladost Lucani Mladost Lucani
MS
Metalac Metalac
1 - 1
Novi Pazar Novi Pazar
47'
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
1 - 0
Vozdovac Vozdovac
SİNGAPUR 1. LİGİ
MS
Tampines Rovers Tampines Rovers
5 - 1
Balestier Khalsa Balestier Khalsa
MS
Albirex Niigata Singapore FC Albirex Niigata Singapore FC
2 - 1
Garena Young Lions Garena Young Lions
SLOVAKYA 2. LİGİ
8'
Slovan Bratislava II Slovan Bratislava II
1 - 0
Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
7'
FC Samorin FC Samorin
0 - 1
MFK Skalica MFK Skalica
10'
Mfk Petrzalka Mfk Petrzalka
0 - 0
Dubnica Dubnica
7'
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
0 - 0
Zeleziarne Podbrezova Zeleziarne Podbrezova
7'
Komarno Komarno
0 - 0
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
7'
FK Kosice FK Kosice
0 - 0
Zilina II Zilina II
6'
Puchov Puchov
0 - 0
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
8'
Senica Senica
0 - 0
FK Pohronie FK Pohronie
9'
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
0 - 1
SKF Sered SKF Sered
9'
Ruzomberok Ruzomberok
0 - 0
Nitra Nitra
7'
Zlate Moravce Zlate Moravce
0 - 0
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
19:00
Trencin Trencin
- : -
Dunajska Streda Dunajska Streda
SLOVENYA 1. LİGİ
MS
Bravo Bravo
1 - 1
Tabor Sezana Tabor Sezana
24'
Maribor Maribor
1 - 0
Gorica Gorica
21:00
Aluminij Aluminij
- : -
Mura Mura
SPOR TOTO SÜPER LİG
10'
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük
0 - 0
Yukatel Denizlispor Yukatel Denizlispor
9'
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
0 - 1
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
9'
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
0 - 0
İttifak Holding Konyaspor İttifak Holding Konyaspor
11'
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
0 - 0
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
8'
Atakaş Hatayspor Atakaş Hatayspor
0 - 0
Gaziantep FK Gaziantep FK
10'
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
0 - 0
Kasımpaşa Kasımpaşa
20:30
Galatasaray Galatasaray
- : -
Helenex Yeni Malatyaspor Helenex Yeni Malatyaspor
20:30
Göztepe Göztepe
- : -
Beşiktaş Beşiktaş
20:30
Trabzonspor Trabzonspor
- : -
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
20:30
Hes Kablo Kayserispor Hes Kablo Kayserispor
- : -
Fenerbahçe Fenerbahçe
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
18:55
Al Fateh Al Fateh
- : -
Al Wahda Al Wahda
19:20
Al-Raed Al-Raed
- : -
Al Taawon Al Taawon
21:00
Dhamk Dhamk
- : -
Al-Ittihad Jeddah Al-Ittihad Jeddah
TACİKİSTAN 1. LİGİ
MS
CSKA Pomir Dushanbe CSKA Pomir Dushanbe
1 - 0
Ravshan Ravshan
MS
FC Khatlon FC Khatlon
2 - 0
Kuktosh Kuktosh
ERT
FK Khujand FK Khujand
0 - 0
Fayzkand Vose Fayzkand Vose
TFF 3. LİG
90'
Malatya Yeşilyurt Belediyespor Malatya Yeşilyurt Belediyespor
1 - 2
Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
MS
68 Aksaray Belediyespor 68 Aksaray Belediyespor
0 - 1
Bursa Yıldırımspor Bursa Yıldırımspor
20:30
Fethiyespor Fethiyespor
- : -
İskenderun FK İskenderun FK
20:30
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
- : -
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
21:00
Villa Espanola Villa Espanola
- : -
Club Atletico Progreso Club Atletico Progreso
ERT
Penarol Penarol
0 - 0
Plaza Colonia Plaza Colonia
ERT
Club Nacional Club Nacional
0 - 0
Cerro Largo Cerro Largo
23:15
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
- : -
Boston River Boston River
ÜRDÜN 1. LİGİ
20:30
Al-Hussein Al-Hussein
- : -
Al-Jalil Al-Jalil
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Hermanos Colmenarez Hermanos Colmenarez
0 - 0
Zulia Zulia
MS
Universidad Central Universidad Central
2 - 0
AC LALA AC LALA
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
19:30
Atromitos Atromitos
- : -
Volos N.F.C. Volos N.F.C.
19:30
Ofi Crete Ofi Crete
- : -
Panetolikos Panetolikos
19:30
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
- : -
Lamia Lamia
19:30
Larisa Larisa
- : -
Pas Giannina Pas Giannina
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
MS
OF Ierapetra OF Ierapetra
2 - 3
Panachaiki Panachaiki
MS
Apollon Larissa Apollon Larissa
2 - 2
AE Karaiskakis AE Karaiskakis
MS
Trikala Trikala
1 - 1
Doxa Drama Doxa Drama
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 39 44 81
2 Galatasaray 39 42 81
3 Fenerbahçe 39 30 79
4 Trabzonspor 39 12 68
5 Demir Grup Sivasspor 39 10 62
6 Atakaş Hatayspor 39 10 61
7 Aytemiz Alanyaspor 39 12 57
8 Fatih Karagümrük 39 8 57
9 Gaziantep FK 39 7 55
10 Göztepe 39 1 51
11 İttifak Holding Konyaspor 39 1 49
12 Çaykur Rizespor 39 -14 48
13 Kasımpaşa 39 -9 46
14 Helenex Yeni Malatyaspor 39 -2 45
15 Medipol Başakşehir 39 -14 45
16 Fraport TAV Antalyaspor 39 -14 43
17 Hes Kablo Kayserispor 39 -16 41
18 BB Erzurumspor 40 -24 40
19 MKE Ankaragücü 39 -18 38
20 Gençlerbirliği 39 -31 38
21 Yukatel Denizlispor 39 -35 28
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 36 62 84
2 Hekimoğlu Trabzon 36 43 71
3 Kocaelispor 36 27 68
4 Ankara Demirspor 36 20 65
5 Anagold 24Erzincanspor 36 20 62
6 Sarıyer 36 18 61
7 Afjet Afyonspor 36 7 57
8 Amed Sportif Faaliyetler 36 6 57
9 Uşakspor A.Ş. 36 9 55
10 Çorum FK 36 24 54
11 Kahramanmaraşspor 36 -19 37
12 Zonguldak Kömürspor 36 -16 36
13 Niğde Anadolu FK 36 -15 36
14 İnegölspor 36 -12 35
15 Şanlıurfaspor 36 -29 34
16 Ergene Velimeşespor 36 -28 31
17 Gümüşhanespor 36 -43 30
18 Sancaktepe FK 36 -44 26
19 Hacettepe 36 -30 25
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 35 53 85
2 Sakaryaspor 35 30 66
3 Kırşehir Belediyespor 35 23 65
4 Kırklarelispor 35 26 63
5 Silahtaroğlu Vanspor FK 35 23 63
6 Bodrumspor 35 27 58
7 Etimesgut Belediyespor 35 26 58
8 Turgutluspor 35 -9 52
9 Karacabey Belediyespor 35 9 49
10 Tarsus İdman Yurdu 35 6 49
11 Serik Belediyespor 35 1 49
12 Pendikspor 35 11 47
13 Pazarspor 35 0 47
14 Bayburt Özel İdarespor 35 -10 44
15 Sivas Belediyespor 35 4 40
16 Karatay Termal 1922 Konyaspor 35 -2 39
17 GMG Kastamonuspor 35 -20 36
18 Tetiş Yapı Elazığspor 35 -33 29
19 Mamak FK 35 -78 24
20 Kardemir Karabükspor 35 -87 2